FPV дрон камікадзе 10” BattleBorn Малюк-10

FPV дрон 10 дюймів BattleBorn Малюк 10” — наша новітня розробка, створена на запит підрозділів ЗСУ, що потребують дронів з покращеними характеристиками для ураження цілей, для розвідки та для доставки вантажів.

10-дюймовий дрон Малюк 10” успішно пройшов випробування в бойових умовах і отримав високу оцінку військових.

На відміну від моделей меншого розміру, FPV дрон 10 дюймів має зміцнену карбонову раму розміром 10”. Суттєвою перевагою 10-дюймового дрона є збільшена вантажопідйомність: максимально дрон може понести до 3,5 кг. З корисним навантаженням 2,5 кг Малюк 10” може пролетіти 15 км.

Якісна збірка з кращих комплектующих — відмінна риса всіх дронів BattleBorn, це ж стосується і нової моделі FPV дрона 10 дюймів. Випробування в бойових умовах довели це на практиці.

Використовувати базову 10-дюймову модель Малюк 10” можна в якості дрона-камікадзе, а при додаткові комплектації цей FPV дрон можна використовувати як бомбер багаторазово.

В якості польотного контролера використовується перевірений часом SpeedyBee F405 V4 60A, а стабільність польоту та достатню потужність забезпечують двигуни BattleBorn 3115 800KV. Камера (аналогова) RunCam Phoenix 2 в парі з відеопередавачем потужним відеопередавачем з активним охолодженням iFlight Blitz 2.5w (5.8 gHz або 4.9 gHz) забезпечує адекватну картинку як вдень так і у вечірній час.

Управління FPV дроном 10 дюймів  “Малюк 10” здійснюється за допомогою модуля зв’язку ELRS Diversity 915 MHz або 750 MHz.

Рекомендований акумулятор до fpv дрона 10 дюймів “Малюк 10 – BattleBorn 6s3p на елементах Molicel p42a з мідною зваркою.

Особливості FPV дрона 10 дюймів

Характеристики FPV дрона 10 дюймів Малюк 10

Робоча дальність: 15км з навантаженням 2.5 кг.
Максимальне корисне навантаження: 3.5 кг.
Корисне навантаження: до 2.5 кг
Управління: ELRS Diversity 750 мГц / 915 мГц / кастомна частота
Відеопередавач: 2.5 вати з активним охоложенням 5.8 ггц або 4.9 ггц.
Камера: Runcam Phoenix 2 SP / Runcam Night Eagle 3 / тепловізійна камера (256х192, 25 Гц, 56°).
Акумулятор: 6s2p BattleBorn (елементи Molicel p42a 21700)
Плата ініціації (додатково): “Ікар” з 3-ступенями захисту і незалежним живленням.
Двигуни: BattleBorn 3115 800 kv

Часті запитання про FPV дрон 10 дюймів

FPV дрон 10 дюймів — це безпілотник, розмір рами якого складає 10 дюймів. Це фпв дрон збільшеного розміру, що використовується для виконання бойових задач.

FPV дрон 10 дюймів широко використовуються військовими для здійснення розвідки, а також для камікадзе-місій і в якості бомбера багаторазового використання. 

FPV дрон 10 дюймів має більшу стабільність в польоті, довший час польоту за рахунок збільшеного акумулятора, збільшену дальність польоту і кращу якість відео.

Заповніть форму і ми з вами зв'яжемось

  FPV дрон 10 дюймів: переваги і можливості 

  Чому FPV дрон 10 дюймів на даному етапі має найвищий запит у військових? Це пояснюється політними характеристиками і розширеними можливостями цього безпілотника. 

  FPV дрон “десятка” є більш стабільним в польоті, ніж “сімка”, оскільки має більшу раму і більші пропелери, і головне — це здатність нести більше навантаження, тобто на дрон-десятку можна встановити більший бойових заряд і вразити більшу ціль.

  На 10-дюймовий фпв-дрон  встановлюють більші акумулятори, тому дальність польоту FPV дрону 10 дюймів може бути вища, до 20 км в даному випадку. Крім того, за рахунок потужніших моторів, 10-дюймовий дрон ефективніше використовує енергію при навантаженні бойовою частиною, що суттєво покращує дальність польоту або максимальні показники корисного навантаження.

  Більший розмір рами дещо знижує маневреність дрона, але все ж якісний FPV дрон 10 дюймів цілком достатньо маневрений, щоб виконувати поставлені бойові завдання.

  Щоб fpv дрони 10 дюймів були максимально ефективними в бойових умовах, операторам бажано мати додатковий набір обладнання. Насамперед, це відео шолом або окуляри віртуальної реальності, що забезпечують функцію first person view (бачення від першої особи). З таким обладнанням пілот дрона відчуває максимальне занурення в процесі віртуального польоту, і може швидко давати адекватну реакцію в процесі виконання місії.

  Також до необхідного обладнання, що підвищує ефективність роботи безпілотників, відноситься наземна станція для FPV дронів, або ретранслятор. Насамперед, це додаткове обладнання зберігає життя пілота. А також значно покращує керованість FPV дрона 10 дюймів в польоті. Ретранслятор дозволяє отримати кращу якість відео сигналу і відповідно підвищується якість відеозображення, що напряму впливає на результативність виконання бойового завдання.

  На FPV дрон 10 дюймів BattleBorn Малюк-10″ виробник на замовлення може встановити додаткове обладнання: камеру нічного бачення, нестандартні частоти, обладнання для багаторазових скидів та інші додаткові функції та пристрої. Для замовлення кастомної моделі 10-дюймового FPV дрона зв’яжіться з виробником через форму зворотного зв’язку на сайті.