FPV дрон камікадзе 8” BattleBorn Малюк 8

FPV дрон 8 дюймів від українського виробника BattleBorn – “Малюк 8” зібрано в Україні з перевірених та відтестованих комплектуючих. Дана модель від виробника “BattleBorn” успішно пройшла випробування в бойових умовах в якості дрону-камікадзе. Збірка відбувається виключно з високоякісних перевірених матеріалів та комплектуючих.

В якості польотного контролера використовується перевірений часом SpeedyBee F405 V3, а стабільність польоту та достатню потужність забезпечують двигуни BattleBorn 2810 1180KV. Камера (аналогова) RunCam Phoenix 2 в парі з відеопередавачем потужним відеопередавачем з активним охолодженням iFlight Blitz 2.5w (5.8 gHz або 4.9 gHz) забезпечує адекватну картинку як вдень так і у вечірній час.

Управління FPV дроном 8 дюймів  “Малюк 8” здійснюється за допомогою модуля зв’язку ELRS Diversity 915 MHz або 750 MHz.

Рекомендований акумулятор до fpv дрона 8 дюймів “Малюк 8 – BattleBorn 6s2p на елементах Molicel p42a з мідною зваркою.

Особливості FPV дрона 8 дюймів

Характеристики FPV дрона 8 дюймів Малюк 8

Робоча дальність:15км з навантаженням 1.5 кг.
Максимальне корисне навантаження:2.5 кг.
Корисне навантаження:до 1.5 кг
Управління:ELRS Diversity 750 мГц / 915 мГц / кастомна частота
Відеопередавач:2.5 вати з активним охоложенням 5.8 ггц або 4.9 ггц.
Камера:Runcam Phoenix 2 SP / Runcam Night Eagle 3 / тепловізійна камера (256х192, 25 Гц, 56°).
Акумулятор:6s2p BattleBorn (елементи Molicel p42a 21700)
Плата ініціації (додатково):“Ікар” з 3-ступенями захисту і незалежним живленням.
Двигуни:BattleBorn 2810 1180 kv

Часті запитання про FPV дрон 8 дюймів

FPV дрон 8 дюймів — це безпілотник, розмір рами якого складає 8 дюймів. Це фпв дрон середнього розміру, що використовується для виконання бойових задач.

FPV дрон 8 дюймів широко використовуються військовими для здійснення розвідки, а також для камікадзе-місій і в якості бомбера багаторазового використання. 

FPV дрон 8 дюймів має більшу стабільність в польоті, довший час польоту за рахунок збільшеного акумулятора, і кращу якість відео.

Заповніть форму і ми з вами зв'яжемось

  FPV дрон 8 дюймів: переваги і можливості 

  Чому FPV дрон 8 дюймів на даному етапі має найвищий запит у військових? Це пояснюється політними характеристиками і розширеними можливостями цього безпілотника. 

  FPV дрон “вісімка” є більш стабільним в польоті, ніж “сімка”, оскільки має більшу раму і більші пропелери.

  На 8-дюймовий фпв-дрон  встановлюють більші акумулятори, тому дальність польоту FPV дрону 8 дюймів може бути вища. Крім того, за рахунок потужніших моторів, ефективніше використовує енергію при навантаженні бойовою частиною, що суттєво покращує дальність польоту або максимальні показники корисного навантаження.

  Більший розмір рами дещо знижує маневреність дрона, але все ж якісний FPV дрон 8 дюймів цілком достатньо маневрений, щоб якісно виконувати поставлені бойові завдання.

  Щоб fpv дрони 8 дюймів були ефективними в бойових умовах, операторам необхідно мати певний набір обладнання. До нього входять відео шолом або окуляри віртуальної реальності, що забезпечують функцію first person view (бачення від першої особи). З таким обладнанням пілот дрона відчуває максимальне занурення в процесі віртуального польоту і найкращим чином відчуває обстановку, в якій проходить політ.

  Також до необхідного обладнання, без якого fpv дрони не будуть максимально ефективно використані, є наземна станція для FPV дронів, або ретранслятор. Насамперед, це додаткове обладнання зберігає життя пілота. А також значно покращує керованість FPV дрона 8 дюймів в польоті. Крім того, ретранслятор дає кращу якість відео сигналу і відповідно підвищується якість відеозображення, що напряму впливає на результативність виконання бойової місії.

  На FPV дрон 8 дюймів виробник на замовлення може встановити додаткове обладнання: камеру нічного бачення, не стандартні частоти або інші додаткові функції та пристрої.