FPV дрон камікадзе 7” BattleBorn Малюк 1

7-дюймовий квадрокоптер від українського виробника BattleBorn – “Малюк 1” зібрано в Україні з перевірених та відтестованих комплектуючих. Дана модель від виробника “BattleBorn” успішно пройшла випробування в бойових умовах в якості дрону-камікадзе. Збірка відбувається виключно з високоякісних перевірених матеріалів та комплектуючих.

В якості польотного контролера використовується перевірений часом SpeedyBee F405 V3, а стабільність польоту та достатню потужність забезпечують двигуни Emax ECO II 2807 1300KV. Камера (аналогова) RunCam Phoenix 2 в парі з відеопередавачем AKK Race Ranger 1.6W забезпечує адекватну картинку як вдень так і у вечірній час.

Управління здійснюється за допомогою модуля зв’язку BAYCK ELRS 915 MHz.

Акумулятор в комплект не входить. Для польотів на дальні відстані з навантаженням (5км + та 1кг+) рекомендується використовувати 6s2p акумулятори.

Особливості
ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ
Акумулятор: 6S (4000 mAh)
Зв’язок: ELRS 915MHz
Корисне навантаження: до 1.5 кг
Протяжність польоту: 7-9 км
Робоча дистанція з ретранслятором: 4-5 км
Робоча дистанція: 3-3.5 км
Максимальна швидкість, км/год: (20 сек), 90-110
Час польоту, хв: 5
Крейсерська швидкість: 60-80 км/год

Часті запитання

FPV (First Person View) дрони – це безпілотні літальні апарати, які забезпечують можливість пілотування з використанням візуального зв’язку в реальному часі через відеопередавачі та спеціальні гарнітури.

FPV дрони широко використовуються військовими для здійснення розвідки, нагляду, визначення цілей, пошуку та рятувальних операцій. Вони дозволяють збирати важливі дані без необхідності присутності на місці.

Військові FPV дрони зазвичай мають більшу стійкість до впливу негативних факторів (вітру, погодних умов), довший час польоту, покращені системи шифрування та безпеки даних.

FPV технології застосовуються в різних військових відділах, таких як розвідувальні підрозділи, диверсійно-розвідувальні групи, артилерійські підрозділи та з’єднання зв’язку для забезпечення точності ударів та контролю над територією.

Заповніть форму і ми з вами зв'яжемось