Наземна станція управління для FPV BattleBorn

Комплект наземної станції управління (ретранслятор fpv) від українського виробника BattleBorn включає в себе широкий спектр обладнання для зручної та ефективної роботи FPV дронів.

В комплект входить:

 • Антени
 • Щогла (9м)
 • Блок Ретранслятора
 • Кабель
 • Кейс та комплектація

Цей комплект ретранслятора FPV забезпечує всі необхідні компоненти для зручного та ефективного управління FPV-дроном. Все, що вам потрібно для роботи, це окуляри, пульт і сам дрон.

Отримати додаткову консультацію та замовити продукцію можна в месенджерах

Особливості
ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ
Тип: Наземна; Портативна; Автономна
Призначення: Для дистанційного керування БПЛА
Вид: Станція керування
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Відео приймач: 5,8 ГГц (опціонально можуть бути поставлені інші частоти)
Час безперервної роботи: 8 годин
Антена: 915 МГц (опціонально можуть бути поставлені інші частоти)

Опис комплекту наземної станції управління для FPV дронів:

Антени: Відео: кругова антена, антена типу helix на 5.8 ГГц.

Управління: антена типу Яґі на 915 мГц (опціонально, під замовлення, можна змінювати частоти та ELRS / TBS Crossfire).

Щогла: довжина 9 (можна замовити іншого розміру) в чохлі, алюмінієва. Всі елементи кріпляться на зйомну верхню секцію щогли.

Блок Ретранслятора для FPV: містить підсилювач управління 915 мГц ELRS та 5.8 ГГц відео (опціонально, під замовлення, можна змінювати частоти та ELRS / TBS Crossfire). Елементи управління в захисному коробі з кришкою для додаткового захисту від вологи та перекривання лампочок (для нічного використання). Акумулятор в захисному коробі входить в комплект.

Кабель: Катушка з 50 метрами кабелю для зручності розгортання та підключення. Управління та відео об’єднані в один кабель, стійкий до перетирань з мінімізованими втратами сигналу. Роз’єм конектора та зворотній перемикач для підключення пульта виведені на катушку для зручності управління та підключення (можна вмикати та вимикати станцію дистанційно – з бліндажа, укриття, або іншої віддаленої локації).
Бездротове управління: є можливість використання наземної станції без кабелю, або підключатись до пульту та окулярів в укритті без кабелю.

Кейс та комплектація: Всі елементи ретранслятора fpv складені в зручний алюмінієвий кейс з поролоновим наповненням, для зручності та ударостійкості. Окремо від кейсу йде щогла в чохлі, катушка з кабелем та антена Яґі.

Компоновка та збірка: Всі елементи легко та швидко збираються. Кріпляться на верхню секцію щогли за допомогою стрепів, після чого верхня секція встановлюється на мачту.

ПЕРЕЛІК КОМПОНЕНТІВ ТА ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 • Відеоантена типу «хелікс» 5,8 ГГц (діапазон 5.3–6.0 ГГц, підсилення 14 dBi, ширина променя половинної потужності 30°): забезпечує отримання відео- сигналу з камери та відеопередавача дрона на станцію.
 • Відеоантена типу «патч» 5,8 ГГц (діапазон 5,47-6,13 ГГц, підсилення 14 dBi, ширина променя половинної потужності 30°): забезпечує отримання відео- сигналу з камери та відеопередавача дрона з камери на станцію.
 • Антена керування 915мГц (підсилення 13 dBi, ширина променя половинної потужності 45°) (опціонально на інші частоти) забезпечує передачу сигналу (ELRS, опціонально TBS Crossfire) керування дроном на відстані понад 20 кілометрів з урахуванням особливостей місцевості (прямої видимості).
 • Відеоприймач Foxeer на частоті 5.8 гГц: забезпечує прийом відеосигналу через антени від камери дрона.
 • Передавач ELRS (1 або 2 Вт): забезпечує передачу сигналу управління дроном зі станції на дрон.
 • Акумулятор 2s3p (7.4v, 10500 mAh) в протиударному, вологозахищеному корпусі.
 • Блок з’єднання всіх антен, приймачів, передавачів, підсилювачів тощо в єдиному протиударному корпусі з захисною кришкою. До даного блоку під’єднується один кабель через 4pin-конектор до оператора.
 • Набір кріплень елементів на щоглу.
 • Щогла (опціонально 6-12м) з чохлом.
 • Котушка з 50м кабелю. 4pin-конектор на кінці кабелю під’єднується до блоку з’єднання на щоглі, на самій котушці другий кінець кабелю має блок з кнопкою увімкнення/вимкнення комплексу, що дозволяє вмикати/вимикати його з укриття.
 • Кабель-розгалужувач, під’єднується 4pin-конектором до блоку на котушці, має 3 кабелі: 1 – для пульта керування з гніздом ELRS, підєднується безпосередньо в пульт. 2, 3 – відеокабелі з 3.5мм-конектором. Можна підключати окуляри або екран, або одночасно 2 пристрої.
 • Міцний та надійний кейс з м’яким наповненням для зручного та безпечного транспортування елементів комплексу.

Функції ретранслятора для FPV дронів 

Ретранслятор, або наземна станція для FPV дронів, має дві основні функції, що в бойових умовах мають критично важливе значення.

 1. Наземна станція управління fpv дроном зберігає життя оператора дрона. Довгий кабель ретранслятора (50 м) дозволяє оператору сховатись в укриття і звідти керувати fpv дроном. Це суттєво знижує ризик ураження. Навіть запустити дрон можна з укриття, наближатись до станції немає потреби.
 2. Ретранслятор для FPV дозволяє значно підвищити дальність польоту дрона і стійкість його до впливу засобів РЕБ противника. Безпілотник, керований за допомогою ретранслятора, має кращі шанси уникнути впливу ворожої РЕБ. Ці переваги ретранслятор має завдяки високій щоглі, що дозволяє сигналу оминати перешкоди (насамперед, вигин землі, що має значення на великих відстанях, а також високі дерева, будівлі, горби тощо). А також завдяки великим антенам і приймачам та передавачам, що суттєво посилюють сигнал. Таким чином, дрон є краще керованим, і летить далі, не втрачаючи зв’язку з базою.

Часті запитання

Ретранслятор для FPV дрона — це наземна станція управління, яка забезпечує можливість кращого пілотування і  стабільного зв’язку. Її функціональність і комплектація залежать від конкретних потреб оператора. 

Наземна станція для FPV значно покращує можливості оператора при управлінні дроном. Пілот отримує більше даних про політ і може краще контролювати дрон на більших дистанціях і в умовах роботи РЕБ противника. Ретранслятор FPV має велику кількість каналів управління і параметри, що налаштовуються.

З наземною станцією FPV дрон має більшу стійкість до впливу негативних факторів (вітру, погодних умов, ворожої РЕБ), довший час польоту, покращені системи шифрування та безпеки даних, кращі можливості управління для пілота, покращену передачу відео.

Військові, що застосовують FPV дрони – розвідники, бомбери та камікадзе можуть використовувати наземні станції управління для fpv. Ретранслятор покращить керованість, якість передачі відеосигналу, що сприяє виконанню бойового завдання на більших відстанях і навіть в умовах роботи РЕБ противника.

Заповніть форму і ми з вами зв'яжемось